AMMROC to obiekt wojskowy o wysokim poziomie bezpieczeństwa z siedzibą w Al Ain, Abu Dhabi, Zjednoczone Emiraty Arabskie, który specjalizuje się w konserwacji, naprawach i operacjach zapewniających gotowość samolotów, możliwość rozmieszczania floty i bezpieczeństwo sił zbrojnych, w tym w Komendzie Głównej Sił Zbrojnych Zjednoczonych Emiratów Arabskich.

 

Zadaniem Townscape było dostarczenie skutecznego rozwiązania zabezpieczającego przed atakami z udziałem pojazdów.

Biorąc pod uwagę wysoki profil obiektu, naszym zadaniem była lokalna produkcja i instalacja 300 słupków i 1300 bloków antyterrorystycznych zgodnych z normą PAS 68, wokół całego terenu.

Rezultat: Ogrodzenie AMMROC o długości 4000m jest teraz chronione przez w pełni sprawny system zapobiegający wtargnięciu obcych pojazdów. Regionalna sieć wykonawców Townscape pozwoliła na wytwarzanie produktów w Zjednoczonych Emiratach Arabskich, zapewniając opłacalność i unikając wysokich kosztów transportu, przy jednoczesnym zachowaniu wysokich standardów produktów Townscape i integralności zapewnianych zabezpieczeń.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>