Słupki antyterrorystyczne

Manufacturing under Licence Partner of Cova Security UK

Statyczne słupki antyterrorystyczne

Model: CSG 10840 & 10850

Słupki CSG 10840 i 10850 to stałe słupki antyterrorystyczne, które blokują przed wjazdem samochodu.

Obecne systemy słupków o małej głębokości są ograniczone do prostych linii na równych terenach Mając to na uwadze, Cova opracowała i przetestowała unikalny łącznik przegubowy, który nie tylko pozwala każdej jednostce pachołków dopasować się do nachyleń do 3,6° (1:16), ale także umożliwia tworzenie wypukłych i wklęsłych układów. System został w pełni przetestowany w Transport Research Laboratories, Wokingham, Berkshire, w tym pełne testy jednostek końcowych w układach trzech pachołków.

TEST ZDERZENIOWY

PAS 68:2010 i CWA 16221 

 


Konstrukcja

Programowalny sterownik logiczny (PLC), który można konfigurować pod potrzeby. Agregat hydrauliczny. Opcjonalnie akumulatory i EFO.

Sterowanie

Brak sterowania, słupek statyczny.

Wykończenie

Natrysk cynkowy na gorąco, może być powlekany lub malowany na określony numer RAL. Na zamówienie dostępna jest szeroka gama pasm DDA.

Cechy

Minimalna głębokość fundamentu 210mm. Słupek CSG 10840 o małej głębokości uzyskał ZEROWĄ penetrację podczas testu zderzeniowego PAS 68:2010. Każdy słupek można indywidualnie wypoziomować.

Słupki antyterrorystyczne

Słupki ochronne drogowe do skuteczne zabezpieczenie przed najazdem auta. Stanowią skuteczną barierę blokującą auto ważące nawet 7,5 tony i pędzące z prędkością 70 km/h. Słupki posiadają certyfikat i zostały przetestowane przy teście zderzeniowym PAS 68.

Słupki hydrauliczne

W ofercie posiadamy również słupki hydrauliczne, które chowają się w ziemi i mogą stanowić skuteczne zabezpieczenie wjazdu.