Blokady drogowe

Manufacturing under Licence Partner of Cova Security UK

Blokady drogowe

Model: CSG 10506

Blokada drogowa z płytkim fundamentem z certyfikatem po teście zderzeniowym ma chronić infrastrukturę przed wjechaniem rozpędzoną ciężarówką. Blokadę można montować tam gdzie nie ma możliwości kopania głębokich fundamentów.


Przetestowana zderzeniowo blokada ma głębokość jedynie 215 mm. Dodatkową ochroną zapewnia system fotokomórek EFO. Blokada jest dostępna w szerokości od 2000 do 4000 mm, w odstępach co 500 mm. Ten model blokady jest zainstalowany min. na lotnisku Heathrow w Londynie, czy przy stacji telewizyjnej BBC.

TEST ZDERZENIOWY

PAS 68:2010 i CWA 16221 

 


Konstrukcja

Programowalny sterownik logiczny (PLC), który można konfigurować pod potrzeby. Agregat hydrauliczny. Opcjonalnie akumulatory i EFO. ​

Sterowanie

Brak sterowania, słupek statyczny.

Wykończenie

Natrysk cynkowy na gorąco, może być powlekany lub malowany na określony numer RAL. Na zamówienie dostępna jest szeroka gama pasm DDA.

Cechy

Można zastosować dwie metody montażu, na płytach budowlanych, na rampach i w jezdniach. Dostępny w szerokokości od 2 do 4 m.

Blokady drogowe

Blokady drogowe to skuteczna i niezawodna ochrona wjazdu. Skutecznie chroni i blokuje auta. To najskuteczniejsza forma ochrony wjazdu przed atakiem terrorystycznym. Blokuje ciężarówki do 7,5 tony pędzące z prędkością 80km/h.

Zapory drogowe

Zapory drogowe najczęściej montowane są przy obiektach infrastruktury krytycznej. Montowane są przy wjazdach do ambasad, przy lotniskach, przy wjazdach na tereny wojskowe, przy rafineriach naftowych, przy ośrodkach energetycznych i gazowych oraz budynkach administracji publicznej.

Hydrauliczne zapory drogowe