Słupki automatyczne

Manufacturing under Licence Partner of Cova Security UK

Automatyczne słupki antyterrorystyczne

Model: CSG 10840 & 10850

Słupki CSG 10840 i 10850 to stałe słupki antyterrorystyczne, które blokują przed wjazdem samochodu.

Obecne systemy słupków o małej głębokości są ograniczone do prostych linii na równych terenach Mając to na uwadze, Cova opracowała i przetestowała unikalny łącznik przegubowy, który nie tylko pozwala każdej jednostce pachołków dopasować się do nachyleń do 3,6° (1:16), ale także umożliwia tworzenie wypukłych i wklęsłych układów. System został w pełni przetestowany w Transport Research Laboratories, Wokingham, Berkshire, w tym pełne testy jednostek końcowych w układach trzech pachołków.

TEST ZDERZENIOWY

PAS 68:2010 i CWA 16221 


CECHY

  • Wygląd: Dostępne w wielu trwałych, standardowych wykończeniach, wybór dowolnego koloru  numeru RAL lub tulei 
  • Czujnik ciśnienia –Unikalna funkcja bezpieczeństwa dostępna dla słupka wznoszącego wykrywająca wszelkie przeszkody w cyklu wznoszenia i odwrócenie w przypadku kontaktu
  •  Łatwy montaż: Wszystkie podziemne elementy tego słupka wznoszącego są łatwo dostępne bez konieczności demontażu samego słupka, co pozwala na bezpieczne przeprowadzanie instalacji lub rutynowej konserwacji na powierzchni drogi.
  • Test zderzeniowy: Słupek automatyczny 11840 został poddany testom zderzeniowym PAS68:2010 z następującym wynikiem: Ocena PAS68:2010: V/7500[N2]/64/90:1,0/19,4 Ocena CWA 16221: V[N2]7500/64/90:1,0/19,4
  • Testy gniazda: Gniazdo uziemiające przeszło dwa testy zderzeniowe, umożliwiając szybką instalację nowego zamiennego słupka wznoszącego się po wrogim ataku. Oznaczałoby to, że w ciągu kilku godzin obiekt mógłby być ponownie zabezpieczony przed ponownym atakiem. 
     
     


Konstrukcja

Mocna konstrukcja słupka automatycznego została wyposażona w czujnik ciśnienia wykrywający przeszkody. Wygodny dostęp od góry do celów konserwacyjnych i montażu.

Sterowanie

Sterowanie za pomocą programowalnego sterownika logicznego (PLC). Napędzany agregatem hydraulicznym. Wszystkie elementy sterujące znajdują się w zamykanej stalowej szafce o stopniu ochrony IP65

Wykończenie

Gniazdo uziemiające: cynkowane ogniowo. Słupek: cynkowany ogniowo i malowany proszkowo na określony numer RAL. Na zamówienie dostępna jest szeroka gama pasm DDA.

Cechy

Standardowy czas wysuwania 6 sekund Można zastosować akumulatory, aby zapewnić szybkie działanie awaryjne (EFO) W przypadku awarii zasilania standardowy zasilacz HPU można ręcznie pompować ręcznie w celu podniesienia słupka i obniżyć grawitacyjnie za pomocą zaworu zwalniającego.

Słupki automatyczne

W miejscach, gdzie zachodzi potrzeba ograniczenia wjazdu lub ruchu pojazdów, które jednocześnie nie ogranicza ruchu pieszego, a także osób poruszających się na rowerach, wózkach inwalidzkich, montowane są słupki automatyczne. Obsługa, czyli otwierane i zamykanie słupka hydraulicznego jest prosta, gdyż obsługiwany jest pilotem. Słupek może automatycznie zamykać się po wjeździe pojazdu.

Słupki hydrauliczne

Słupki hydrauliczne wysuwają się z ziemi w standardowym tempie. W przypadku konieczności awaryjnego użycia słupek może błyskawicznie wyskoczyć z ziemi w ciągu 1 sekundy. Ma to zastosowanie w przypadku zagrożenia atakiem antyterrorystycznym. Słupki automatyczne instalowane są na parkingach, przy ambasadach, przy firmach, hotelach, centrach handlowych oraz innych miejscach, gdzie potrzebna jest blokada wjazdu. Wygląd słupków jest bardzo estetyczny i nadaje otoczeniu dodatkowych korzyści. Słupki są skutecznym zabezpieczeniem antyterrorystycznym, który blokuje ciężarówki do 7,5 tony poruszające się 80 km/h.

Słupki wysuwane z ziemi

Nasza firma posiada kilkunastoletnie doświadczenie przy dostarczaniu słupków hydraulicznych na całym świecie. Skorzystaj z porad  naszych ekspertów.