Zapory mobilne

Bariera bezpieczeństwa chroniąca przed atakiem pojazdu, zgodną z klasyfikacją IWA14.

Bariera została zaprojektowana celem ochrony ludzi, budynków i infrastruktury przed atakami przy użyciu pojazdów. Montaż bariery jest prosty, powierzchniowy i nie wymaga fundamentów, dlatego może być wykorzystywana jako tymczasowe lub stałe zabezpieczenie.

Bariera bezpieczeństwa, która została specjalnie zaprojektowana, aby zapewnić ochronę tłumom ludzi podczas imprez masowych przed atakiem przy użyciu pojazdów. Prosta instalacja zajmuje kilka minut, nie wymaga sprzętu. 

Barierę składa się z pojedynczych solidnych jednostek o wadze 49 kg każda, które łączone są stalowymi prętami. System modułowy można szybko i łatwo zamontować, dowolnie skonfigurować, usunąć i przenieść w dowolne miejsce, przeznaczane są do wielokrotnego wykorzystania.

Zabezpieczenia mobilne

Zabezpieczenia mobilne nie wymagają fundamentu, są stawiane na ziemi. Ich instalacja nie wymaga specjalistycznego sprzętu, do montażu potrzeba zaledwie 2-4 mężczyzn. Zapory mogą być dowolnie przesuwane i mogą być stawiane na każdym podłożu.

Zabezpieczenia imprez masowych

Zabezpieczenia Impact oraz Defender idealnie nadają się do zabezpieczania imprez masowych. Stanowią idealną alternatywę popularnych barierek ochronnych, stanowią skuteczne zabezpieczenie przed najechaniem lub celowym atakiem przy użyciu pojazdów.

Bariery ochronne przenośne

REALIZACJE I CRASH TESTY BARIER BEZPIECZEŃSTWA

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

KONTAKT

W celu uzyskania dodatkowych informacji na temat systemów zabezpieczeń, które oferujemy, prosimy o kontakt z najbliższym biurem lub wypełnienie formularza.

Biuro handlowe

Oddział Płońsk

Oddział Łódź

E-MAIL