Rapid Defender

Rapid Defender jest mobilną barierą bezpieczeństwa chroniącą ludzi przed atakami przy użyciu pojazdów.

Waga jednostki: 49 kg

Instalacja nie wymaga specjalistycznego sprzętu.

SPECYFIKACJA TECHNICZNA

Rapid Defender jest tymczasową barierą zabezpieczającą, która została specjalnie zaprojektowana, aby zapewnić ochronę tłumom ludzi podczas imprez masowych przed atakiem przy użyciu pojazdów. Nie wymaga fundamentów, posiada system montowania na powierzchni. Może być szybko zamontowana w każdym miejscu, od ulic otaczających stadiony po nierówne otoczenia miejsc festiwalowych w ciągu zaledwie kilku minut.

MATERIAŁ

Wyprodukowana w 100% z recyklingu gumy połączonej z poliuretanem w celu zwiększenia wytrzymałości. Unikalny kształt Impakt Defender i jej duża powierzchnia deformuje się podczas uderzenia, aby zwiększyć skuteczność zatrzymywania. Wytrzymała konstrukcja umożliwia zainstalowanie bariery w dowolnym miejscu, usunięcie i ponowne użycie.

DANE TECHNICZNE

Barierę składa się z pojedynczych solidnych jednostek o wadze 49 kg każda, które łączone są stalowymi prętami. System modułowy można szybko i łatwo zamontować, dowolnie skonfigurować, usunąć i przenieść w dowolne miejsce, przeznaczane są do wielokrotnego wykorzystania. Montaż odbywa się bez specjalnych narzędzi, nie jest wymagany sprzęt do podnoszenia. Do instalacji potrzeba zaledwie czterech mężczyzn, który ręcznie zainstalują bariery w mniej niż 5 minut.

Portale dla pieszych i pojazdów mogą być dowolnie integrowane jako pojedyncze lub kilku punktowe wejścia dostępu bez narażania bezpieczeństwa obwodowego. Przenośne portale modułowe zostały zaprojektowane do ręcznego instalowania. Idealnie nadają się do zastosowania podczas imprez tymczasowych.

Innowacyjny projekt bariery Rapid Defender pozwala na zintegrowanie jej z innymi tymczasowymi lub stałymi systemami, celem stworzenia mocnej bariery fizycznej jako element kompletnej ochrony przed wrogim atakiem pojazdu.

KORZYŚCI

  • Fizyczne i wizualnie odstraszająca napastnika bariera ochronna 
  • Szybkie i łatwe usuwanie i przenoszenie
  • Lekka konstrukcja pozwala na prosty transport i montaż
  • Idealne do zastosowania w każdym terenie
  • Prosty montaż bez specjalnych narzędzi i sprzętu do podnoszenia
  • Możliwość ponownego wykorzystania portali
  • Bariera 65% lżejsza niż zapory z betonowym fundamentem
  • Wyprodukowane z gumy z recyclingu
  • Innowacyjna konstrukcja modułowa umożliwia integrację z innymi systemami
  • Opcjonalnie dostępne pokrowce

MATERIAŁ

Wyprodukowany ze 100% gumy pochodzącej z recyklingu i poliuretanu. Dostarczany w komplecie z zabezpieczeniem stalowym, prętami i mocowaniami.

WYMIARY

Rozmiar: 333 x 600 x 600 mm
Waga: 49 kg
Łączenia 20mm Ø Stalowe pręty

ZDJĘCIA Z REALIZACJI

ocrhona imprez masowych bariery ochronne

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

KONTAKT

W celu uzyskania dodatkowych informacji na temat systemów zabezpieczeń, które oferujemy, prosimy o kontakt z najbliższym biurem lub wypełnienie formularza.

Biuro handlowe

Oddział Płońsk

Oddział Łódź

E-MAIL