Bramy antyterrorystyczne przesuwne

Mocne bramy antyterrorystyczne Heavy Duty Gates zabezpieczą każdy obiekt przed atakiem ciężarówki. Konstrukcje bram z linii heavy duty gates są wzmacniane, dzięki czemu nie ulegają zniszczeniu podczas silnego uderzenia.

Bramy posiadają certyfikat K12, ASTM F2656-07 ​potwierdzający ich skuteczność.

Bramy przeznaczone są do montażu w obiektach wymagających zabezpieczeń taki jak tereny wojskowe, rafinerie, ambasady, lotniska, porty, przejścia graniczne.

 

 

 AR 466 ASTM F2656-07 M50

DOSTĘPNE MODELE

SR 466 DOD K12 L3 - Certyfikat

Brama AR466 z certyfikatem K12.

Brama pomyślnie zdała test zderzenia z ciężarówką poruszającą się z prędkością 80km/h. W wyniku zderzenia brama nie została uszkodzona.

Szerokość światła bramy od 3,5-12 metrów

SR 266 - Brama - Certyfikat

Brama antyterrorystyczna SR 266 ASTM F2656-07 M30 Anti-wzorowana na naszej certyfikowanej bramie AR 266 M30, przy użyciu tych samych materiałów i komponentów.

ZADZWOŃ DO NAS

Doradzimy wybór odpowiedniej bramy

Bramy antyterrorystyczne przesuwne

Bramy antyterrrosytyczne przesuwne skutecznie chronią przed atakiem auta. Bramy montowne są na szynie, po któej brama szybko się przesuwa dzięki napędowy. Automat do bramy antyterrorsytycznej ma wysoką moc zdolną do owarcia bramy w kilka sekund. Szerokość, budowa oraz napęd są dobierane indywidualnie do potrzeb. Przesuwne bramy antyterrorystyczne przeznaczone są do miejsc, w których jest ograniczona przestrzeń uniemożliwiająca otwarcie skrzydeł bramy.
 
Bramy przesuwne Heavy Duty Gates zdały test zderzenia ciężarówki o wadze 3,5 t poruszającej się z prędkością 80 km/h.