Zabezpieczenia terrorystyczne lotnisk przed atakami pojazdów

 

Dwanaście lat temu ciężarówka załadowana materiałami wybuchowymi wjechała z dużą prędkością w terminal lotniska Glasgow. Cel ataku był jeden: zabić jak największą ilość osób. Na całe szczęście, auto po drodze zapaliło się, jednakże ten atak zmobilizował lotniska na całym świecie do wdrożenia najwyższych środków bezpieczeństwa, a w szczególności na wdrożeniu wysokiej ochrony systemów zabezpieczeń antyterrorystycznych celem ochrony lotnisk przed atakami terrorystycznymi przy użyciu pojazdów.

W przeciągu najbliższych ostatnich lat, wraz ze wzrostem ryzyka ataku terrorystycznego i licznych aktywności terrorystów, międzynarodowe lotniska oraz regionalne porty lotnicze mają za zadanie wdrożyć odpowiednie środki i zabezpieczenia celem ochrony ludności przed atakami przy użyciu pojazdów.

Każdego dnia na lotniskach przylatują i odlatują miliony osób, dlatego są to tak atrakcyjne cele terrorystyczne. Są to tak zwane linie życia, które terroryści lubią przecinać. Masowe przemieszczanie się ludzi i ich gromadzenie się przy terminalach i obszarach lotnisk sprawia, że są kuszącym celem, na których atak może wywołać duży efekt medialny i niestety wysokie straty.

Zespoły odpowiedzialne za bezpieczeństwo na lotniskach oraz agencje bezpieczeństwo za cel główny stawiają sobie ochronę osób oraz zasobów, a także zapewnienie najwyższego poziomu spokoju i nie zakłócania codziennych planów podróżującym na lotniskach. Firma Townscape dostarczała setki bloków betonowych, które mają zapewnić bezpieczeństwo przy atakach pojazdów. Systemy zabezpieczeń antyterrorystycznych mają za cel zapewnić fizyczną ochronę i zapewnić bezpieczeństwo lotniska i jego otoczenia.

 

 

Zabezpieczenia antyterrorystyczne lotnisk

Dzięki naszemu bogatemu doświadczeniu w systemach zabezpieczeń antyterrorystycznych oraz wiedzy z zakresu funkcjonowania portów lotniczych, nasz zespół specjalistów doradza i dobiera odpowiednie zabezpieczenia antyterrorystyczne, które spełniają konkretne potrzeby lotnisk. Celem zapewnienia najwyższego poziomu ochrony na lotniskach niezbędne jest dostarczenie zabezpieczeń antyterrorystycznych posiadających odpowiednie certyfikaty i które faktycznie były testowane podczas testów zderzeniowych. Certyfikaty te posiadają wszystkie produkty z naszej oferty, która jest dostępna na stronie. Ważne, aby zabezpieczenia antyterrorystyczne na lotniskach były zróżnicowane.

W naszej ofercie znajdują się bloki betonowe, donice antyterrorystyczne, a nawet ławki antyterrorystyczne i śmietniki, które skutecznie blokują pojazdy zamierzające przeprowadzić wrogi atak terrorystyczny. Nasze słupki automatyczne oraz s łupki stałe były testowane pod katem awarii i testów zderzeniowych. Nasza firma B&E Group zainstalowana wiele systemów zabezpieczeń antyterrorystycznych na całym świecie. Skontaktuj się z naszym eksperckim zespołem doradczym, celem dobrania właściwych systemów zabezpieczeń, nasi doradcy dobiorą właściwe rozwiązania, które zapewnią najwyższy poziom bezpieczeństwa.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>